Afacan entdecken
close
Afacan’da


Afacan’ın arazisi ve binaları, çalışma ve boş zamanların değerlendirilmesi, spor, oyun, dinlence ve eğlence gibi her çeşit etkinliği gerçekleştirmeye uygun çok sayıda olanak sunar. [Afacan’da oynayabileceğiniz grup oyunları hakkında, Afacan’ı Tanıyalım bölümünden fikir alabilirsiniz. Oyunlar]

Tüm gruplar, Afacan’da sunduğumuz bu olanaklardan ücretsiz yararlanabilir. Dileğimiz, bunu yaparken konuklarımızın karşılıklı olarak birbirlerinin hak ve isteklerini anlayış ve saygıyla karşılamaları, doğal hayata, araç ve gereçlere, çevreye zarar vermemeleri, soru ve sorunları olduğunda bunları Afacan yöneticileri ile birlikte çözmeye çalışmalarıdır.

Araç ve gereçlerimizin iyileştirilmesi yönündeki önerilere her zaman açığız. Sizler de yanınızda getirip, daha sonra kullanmayacağınız araç, gereç, oyun ve kitapları diğer konukların da kullanabilmesi için Afacan’da bırakabilirsiniz.

Seyahatin planlanma aşamasında size bir fikir vermek için, Afacan’da yapılabilecek etkinliklere ilişkin önemli bilgileri ve elimizdeki araç ve gereçleri bir PDF dosyası şeklinde bir araya getirdik. Bunların dışındaki gereksinimleriniz için lütfen gelmeden önce Afacan yönetimi ile yazışın ya da bu malzemeleri yanınızda getirin.